O nás

Filozofia nášho dizajnu

Veríme, že záhrada je pokračovaním obytného priestoru . Je úžasným miestom, ktoré spája rodinu a  priateľov. Prichádzame s nápadmi,  ktoré berú do úvahy možnosti a jedinečnosť ponúkaného miesta. 

V každej záhrade sa snažíme nájsť  jedinečné,  pre klienta vhodné riešenie.  Celý proces tvorby projektu sa opiera o ústrednú myšlienku a požiadavky  investora.  Neraz je potrebné klienta usmerniť tak, aby nevznikalo v záhradnej architektúre príliš veľa konfliktných elementov. Záhradu chápeme ako  architektonické dielo, ktoré sa realizuje  komplexnými stavebnými postupmi.

 

Špecializuje sa na oblasť projektovania a realizácií súkromných záhrad.  V súčasnosti so svojou realizačnou činnosťou pokrýva oblasť okresu Poprad. Záhrady projektované a realizované  našou firmou sú štýlovo čisté, elegantné a hlavne funkčné. Na vyhotovenie stavieb dohliada tím profesných pracovníkov, ktorý dbá o detailné  a kvalitné prevedenie výstavby. Veľkú pozornosť venujeme výberu kvalitného stavebného a rastlinného materiálu.

 

Nepokladáme sa za firmu Našim klientom ponúkame okrem  projekčných a realizačných prác aj komplexnú údržbu realizovaného diela. Samozrejmosťou je bezplatné odborné poradenstvo  v priebehu celého roka. Vážime si moderne zmýšľajúcich  klientov, ktorý oceňujú kvalitne a detailne vyhotovené, kreatívne riešené záhrady.

O našej spoločnosti

Spoločnosť ARÉNA ZÁHRAD s. r. o. sme sa rozhodli založiť na základe skúseností a pôsobenia v obore záhradnej architektúry v Prahe. Záhradnou architektúrou sa zaoberáme už od roku 2009. Našim cieľom je vytvoriť originálne, štýlovo čisté záhrady vyhovujúce Vašim požiadavkám.

 

Záhrada má plniť požadovanú funkciu, preto ju navrhujeme s dôrazom na Váš životný štýl tak, aby Vás potešila v každom ročnom období. Našim klientom poskytujeme profesionálny prístup od projekčnej činnosti až po prevedenie realizačných prác. U nami realizovaných záhrad je po dohode poskytovaná pravidelná údržba.

Call Now Button